Publicat 09 Iun 2008 | Expiră 10 Iul 2008

Operator Telemarketing si Baza de Date - Companie HR

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Absolvent studii superioare sau student;
- Cunostinte limba engleza;
- Cunostinte PC;
- Abilitati de comunicare si organizare;
- Atentie la detalii.

Descrierea jobului

- Identifica potentiali clienti;
- Contacteaza telefonic potentialii clienti;
- Opereaza in baza de date a companiei, prelucrand eficient informatiile primite;
- Actualizare si management al bazei de date;
- Dezvolta permanent baza de date cu cv-uri a companiei;
- Realizeaza profile de post (in engleza si romana);
- Asigura back-up pentru Consultanti si departamentele asociate.

Beneficii:
- Mediu de lucru profesionist si provocator;
- Posibilitati de dezvoltare profesionala.

Suntem companie de consultanta in domeniul resurselor umane, prezenta pe piata romaneasca de profil, din anul 1994.

Puteti aplica direct la una dintre ofertele nostre si prin transmiterea CV-ului Dvs. la adresa office@freemarkonsult.com.

Nr. operator date cu caracter personal: 6065.

Expirat
Operator Telemarketing si Baza de Date - Companie HR  -  Freemarkonsult International

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles