Publicat 22 Mai 2019 | Reactualizat 19 Iun 2019 | Expiră 22 Iun 2019

OPERATOR SUPORT DEPT. OPERATIONAL

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Atentie distributiva si simt al responsabilitatii;
Capacitatea de a observa in detaliu, vigilenta;
Abilitati de coordonare;
Excelente abilitati de comunicare, lucru in echipa;
Operare MS Office;
Experienta in monitorizare folosind echipamente de supraveghere video - constituie avantaj;
Disponibilitate de lucru in ture de zi si weekend;

Descrierea jobului

Monitorizarea camerelor video, conform obiectivelor si cerintelor stabilite de companie - evidenta, monitorizarea si stocarea de informatii - realizarea raportarilor periodice privind situatiile monitorizate.
Preluarea, inregistrarea si rezolvarea prin email sau telefon a problemelor intampinate in departamentul operatiuni;
Supravegherea obiectivelor in scopul indreptarii erorilor, inactiunilor sau unor evenimente produse in departamentului operational ce ar putea impiedica desfasurarea normala a activitatii.
Completare rapoarte interne.

Speed Transfer este o companie care isi desfasoara activitatea la nivel national, in domeniul serviciilor financiare, prin oferta adresata clientilor persoane fizice privind servicii de transfer de bani online cu numerar in Romania si in intreaga lume, schimb valutar cu numerar pentru persoane fizice.
Speed Transfer Financiar a dezvoltat servicii in sfera financiar-bancara, carduri de credit, operatiuni de plata, schimb valutar in numerar si in cont pentru persoane fizice si persoane juridice.

www.speedtransfer.ro
www.speedfinanciar.ro

Expirat
OPERATOR SUPORT DEPT. OPERATIONAL  -  SPEED TRANSFER SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles