Operator suport clienti - limba engleza - Galati

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 2000 - 4000 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Te asteptam in echipa noastra!

Cautam colegi care:

- isi doresc sa invete lucruri noi
- stapanesc foarte bine limba engleza (scris si vorbit),
- prezinta avantaj cei ce stapanesc si limba rusa,
- au abilități excelente de comunicare și de orientare către soluții pentru a oferi servicii de calitate,
- stiu sa editeze un text in limba engleza pentru raspunsurile prin email,
- se exprima logic,
- isi doresc sa lucreze in echipa,
- au abilitati de organizare si planificare.

Daca indeplinesti aceste cerinte, suntem nerabdatori sa te cunoastem si sa formam o echipa fantastica!

Descrierea jobului

Jobul consta in:

- Primirea, analizarea si solutionarea solicitarilor clientilor primite scris sau telefonic
- Consultarea cu colegii de la departamentul tehnic pentru problemele pe care nu le stapanesti,
- Oferirea de suport si consiliere precum si furnizarea informatiilor corecte si complete clientilor.

Oferim:

- mediu de lucru prietenos, tanar si dinamic, lipsit de stres program deosebit de flexibil;
- siguranta locului de munca suport pentru imbunatatirea continua a cunostintelor in cadrul unei echipe cu experienta de peste 15 ani in domeniu;
- management prietenos, cu care poti discuta oricand si orice;
- bucatarie interna;
- sediu in zona linistita;
- salariu peste medie, sustinut de rezultate.
Publicat 12 mai 2022 Reactualizat 24 mai 2022 Expiră 11 iun. 2022