Operator suport clienti - limba engleza - Galati

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 2000 - 4000 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Te asteptam in echipa noastra!

Cautam colegi care:

- isi doresc sa invete lucruri noi
- stapanesc foarte bine limba engleza (scris si vorbit),
- prezinta avantaj cei ce stapanesc si limba rusa,
- au abilități excelente de comunicare și de orientare către soluții pentru a oferi servicii de calitate,
- stiu sa editeze un text in limba engleza pentru raspunsurile prin email,
- se exprima logic,
- isi doresc sa lucreze in echipa,
- au abilitati de organizare si planificare.

Daca indeplinesti aceste cerinte, suntem nerabdatori sa te cunoastem si sa formam o echipa fantastica!

Descrierea jobului

Jobul consta in:

- Primirea, analizarea si solutionarea solicitarilor clientilor primite scris sau telefonic
- Consultarea cu colegii de la departamentul tehnic pentru problemele pe care nu le stapanesti,
- Oferirea de suport si consiliere precum si furnizarea informatiilor corecte si complete clientilor.

Oferim:

- mediu de lucru prietenos, tanar si dinamic, lipsit de stres program deosebit de flexibil;
- siguranta locului de munca suport pentru imbunatatirea continua a cunostintelor in cadrul unei echipe cu experienta de peste 15 ani in domeniu;
- management prietenos, cu care poti discuta oricand si orice;
- bucatarie interna;
- sediu in zona linistita;
- salariu peste medie, sustinut de rezultate.
Publicat 12 mai 2022 Reactualizat 11 iun. 2022 Expiră 11 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos