Operator/ Specialist logistica - achizitii pentru importuri

Valdomedica - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Comunicare si relationare.
- Capacitate de analiza, planificare si urmarirea finalizarii unei sarcini profesionale.
- Operare PC, MS Office.
- Limba engleza
- Absolvent

Descrierea jobului

- Urmarirea comenzilor externe catre producatori de la lansarea comenzii pana la livrare
- Urmarirea procedurilor de achizitii: cereri de oferte, consultarea pietei, etc
- Intocmirea documentelor pentru achizitia de materiale sanitare, dispozitive medicale, consumabile medicale si chirurgicale

Importator si distribuitor exclusiv de dispozitive medicale, consumabile si implanturi chirurgicale pentru spitale - materiale de osteosinteza si endoproteze pentru ortopedie-traumatologie, orteze, neurochirurgie, consumabile si endoproteze pentru ORL si pentru chirurgie cardio-vasculara, urologie si ATI.
Produsele si serviciile noastre au ca piata principala de desfacere Romania.
Publicat 1 iul. 2022 Expiră 31 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos