OPERATOR SPALATOR TEXTILE

CONFIDENTIAL - 3 poziții

Candidatul Ideal

  • Absolvent studii medii
  • Responsabil, disciplinat, comunicativ, abilitati de lucru in echipa;
  • Rezistenta la efort fizic si intelectual, capacitate de organizare optima a timpului, dinamic, atitudine pozitiva;
  • Capacitatea de a respecta termene limita

Descrierea jobului

Atributii/Responsabilitati
  • preluarea / predarea comenzilor de la / catre clienti / organizatie,
  • pregatirea obiectelor textile pentru spalare / curatire,
  • spalarea obiectelor textile,
  • detasarea petelor de pe obiectele textile,
  • repararea defectiunilor obiectelor textile,
  • eliminarea umiditatii din obiectele textile spalate,
  • calcarea obiectelor textile,
  • pregatirea pentru livrare a obiectelor spalate / curatate.
Publicat 11 Oct. 2022 Reactualizat 8 Nov. 2022 Expiră 10 Nov. 2022

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.