Publicat 15 Nov 2019 | Reactualizat 15 Dec 2019 | Expiră 16 Dec 2019

Operator si Stivuitorist P&G Urlati

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatii pentru pozitia de operator la fabricarea detergentilor dar si stivuitorist trebuie sa aiba:

Studii medii
Atitudine pozitiva
Capacitate de lucru in echipa
Disponibilitate de lucru in 3 schimburi
Operare PC nivel minim
Atestat de lucru pe stivuitor pentru candidatii la pozitia de stivuitorist

Descrierea jobului

Beneficii:

posibilitatea de a activa într-un mediu de lucru profesionist și dinamic
posibilitatea de dezvoltare a carierei într-o companie solidă
posibilitati de promovare în cadrul companiei
pachet salarial atractiv, bonuri de masa, beneficii
transport disponibil pe ruta Ploiesti - Urlati si Urlati - Ceptura

P&G este cea mai mare companie din lume pe categoria de bunuri de larg consum. P&G produce pentru 300 de marci de produse (Head&Shoulders, Pantene, Pampers, Gillette, Blend-a-Med, etc)

Expirat
Operator si Stivuitorist P&G Urlati  -  Detergenti SA, Urlati

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles