Publicat 20 Mai 2019 | Expiră 20 Iun 2019

Operator serviciu clienti, vorbitor limba Italiana

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Activitatea se desfasoara la sediul firmei in Craiova.
Sa fii un BUN vorbitor de limba italiana, Sa SCRII in limba italiana la un nivel satisfacator. Să îți placă să vorbești și să comunici cu lejeritate cu clientii, Să fii orientat către client, Să ai cunostinte generale calculator si pachet Microsoft Office.

Descrierea jobului

- Limba italiana, nivel AVANSAT scris si vorbit.
- Să vorbești și să comunici cu lejeritate cu clientii la telefon cu scopul de a promova și a vinde servicii de traduceri, lucram numai cu companii si in consecinta nu avem nevoie decat de o persoana care are fluenta in vorbire si un vocabular adecvat.
- Mentinerea contactului permanent cu clientii (mail sau telefonic) in vederea organizarii si planificarii proiectelor.

Salariu motivant in functie de evolutie si performante

Traduceri tehnice specializate in peste 60 de limbi. Grafica DTP, layout documentatie in peste 20 de platforme software.

Expirat
Operator serviciu clienti, vorbitor limba Italiana  -  nucleotrad srl