Operator Servicii Transport

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

AliRa Recruitment recruteaza pentru clientul sau, companie nationala din industria agribusiness, cu traditie in segmentul de trading cereale si distributie inputuri, o pozitie de Operator Servicii Transport pentru biroul din Bucuresti.

Profil candidat:
  • studii universitare;
  • experienta profesionala similara de minim 2 ani;
  • cunostinte bune operare PC- MSOffice;
  • spirit de echipa si bune abilitati de comunicare ;
  • capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca;
  • capacitate de a respecta termene limita;
  • atentie catre detalii.

Descrierea jobului

  • Se asigura sa primeasca documentatia de la soferi;
  • Inregistreaza CMR-urile in programul de transport
  • Tine evidenta cheltuielilor aferente transportului auto treceri pod, intrari in port s.a.
  • Intocmeste fisa de consum motorina pe fiecare auto in parte
  • Intocmeste facturile lunare catre beneficiarii transportului
  • Primeste facturile de transport barja/trenuri de la furnizorii de transport
  • Emite facturile de transport pe barje si trenuri catre beneficiar
  • Asigura evidenta , indosarierea si pastrarea documentelor in conditii corespunzatoare privind arhivarea acestora .

AliRa Recruitment is a Recruiting and Executive Search company with focus on agribusiness sector.

Publicat 2 mai 2022 Expiră 1 iun. 2022