Publicat 13 Feb 2018 | Expiră 15 Mar 2018

Operator servicii clienti

10 posturi

Candidatul ideal

Căutam colegi comunicativi și cu spirit de echipă! Dacă dorești sa te dezvolți într-un mediu dinamic în care sa îți pui în evidență aptitudinile, vino în echipa Elicom!

Vei fi colegul/colega potrivită dacă te poți adapta rapid la situații noi și ai dorință de învățare.

Cerințe:

  • Studii medii absolvite;
  • Bune cunoştinţe de operare PC;
Ne dorim ca noii colegi să se remarce prin:
  • Abilități excelente de comunicare și relaționare;
  • Orientare către client;
  • Bune abilități de ascultare;
  • Abilități de rezolvare a problemelor;
  • Atenție la detalii;
  • Centrare pe rezultate;
  • Spirit de echipă.

Descrierea jobului

Responsabilități:

  • Preluarea apelurilor clienților și oferirea suportului telefonic solicitărilor acestora sau Prezentarea şi promovarea produselor şi serviciilor furnizate de companie clienţilor din portofoliu;
  • Distribuirea informațiilor utile către clienți;
  • Crearea şi menţinerea unei imagini favorabile a companiei în faţa clienţilor.

Apreciem implicarea și o răsplătim!
Beneficii:
  • Mediu de lucru plăcut și un colectiv din care nu lipsește buna dispoziție;
  • Program flexibil cu posibilitatea de a lucra în ture;
  • Training specializat;
  • Pachet salarial atractiv alcătuit dintr-o parte fixă și bonusuri;
  • Tichete de masă.

ELICOM este un partener strategic în externalizarea serviciilor Call Center pentru companii din Europa si din lume. Avem capacitatea de a raspunde celor mai diverse solicitari oferind calitate maxima in servirea clientilor dar si transparenta si optimizarea cheltuielilor.

Suntem o echipa tânăra, entuziasta, cu dorința de dezvoltare.

Operator servicii clienti  -  Elicom SRL