Operator Schimb Valutar (exchange) si Amanet

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cautam personal pentru case de schimb valutar si amanet situate in Auchan Berceni, sectorul 4
CUM NE DORIM SA FII?
Sa fii amabil, empatic si orientat catre client;
Sa ai spirit de echipa si sa vrei sa inveti lucruri noi;
Sa dai dovada de flexibilitate, implicare si initiativa;
Sa fii punctual si organizat.

Descrierea jobului

Efеctueаzа operаtiuni de schimb vаlutar, transfеr de bani si amanet
Se asigura suport permanent de la sediu;
Respecta si aplica procedurile societatii si politica de marketing;

Beneficii :
- Program flexibil
- Salariu motivant;
- Decontare transport;
- Aprecierea, recunoaşterea și recompensarea performanţelor;
- Oportunități reale de promovare
Publicat 2 mai 2022 Expiră 1 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos