Operator retururi depozit eMAG

eMAG 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Iti doresti sa faci parte dintr-o echipa activa, implicata si orientate catre rezultate;
  • Ai cunostinte de operare PC si esti pasionat de tehnologie;
  • Ai abilitati foarte bune de organizare, planificare si prioritizare a sarcinilor;
  • Faci fata provocarilor si te adaptezi usor.

Descrierea jobului

  • Verifici coletele receptionate, calitativ si cantitativ;
  • Evaluezi produsul returnat de client conform normelor interne;
  • Deschizi fisa de service pentru produsele defecte;
  • Efectuezi stornarea facturilor in aplicatia de retur agreata.

Program: 8:00- 17:00, de Luni pana Vineri;
Locatie: iti vei desfasura activitatea in unul din depozitele eMAG: Joita – KM 19 pe A1.

Iti oferim urmatoarele beneficii:
  • Contract - perioada nedeterminata;
  • Transport gratuit asigurat din peste 50 de localitati;
  • Venit lunar minim - 2500 lei net;
  • Bonus de performanta;
  • Spor ore suplimentare 75% / 100%;
  • Training initial pentru a intelege mai bine activitatile;
  • Abonament clinica medicala privata;
  • Acces la teren de sport;
  • Oferte negociate pentru tine (telecom, banking, food, sport si altele).

Alatura-te echipei eMAG pentru a face parte din povestea noastra!
Daca esti printre cei cu adevarat pasionati de ceea ce fac, sigur avem un loc pentru tine in echipa eMAG.

Poti regasi multe detalii despre noi si despre rolurile deschise in prezent, accesand link-urile urmatoare: https://teams.emag.ro/emag-teams/

Împreună suntem eMAG Teams.

Publicat 6 Iun. 2022 Reactualizat 4 Iul. 2022 Expiră 6 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.