Operator relatii clienti

Serv HR Integral - 15 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

-acuitate auditiva perfecta, exprimare verbala clara aptitudinea de a asculta clientul, de a face interlocutorul sa perceapa ca este ascultat si inteles
-aptitudini de relationare sociala, comportament politicos fata de clienti.

Descrierea jobului

-contacteaza clientii actuali (outbound) cu scopul retinerii sau fidelizarii, conform companiilor planificate.
-contacteaza clientii actuali in vedrea retinerii lor in situatia in care acestia au inaintat cerere de schimbare furnizor.
-capacitatea de identificare a aspectelor cheie legate de solicitarea/reclamatia unui client.
-proiect ELECTRICA FURNIZARE/ENEL

-societatea are ca obiect de activitatea prestarea de servicii
Publicat 27 sept. 2021 Reactualizat 27 oct. 2021 Expiră 27 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos