OPERATOR (redactare acte notariale)

Societate Profesională Notarială 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Persoană responsabilă;
Capacitate de relaționare;
Rezistență la stres, atenție la detalii, orientare spre rezultat;
Tehnoredactare rapidă și corectă;
Lucru în echipă;
Cunoștințe de operare pe calculator avansate;
Experiența în cadrul unui birou notarial reprezintă un avantaj.

Descrierea jobului

Tehnoredactare acte notariale;
Preluarea și analizarea datelor necesare întocmirii actelor notariale;
Păstrarea confidențialității și îndeplinirea obiectivelor.

Societate Profesională Notarială cu tradiție în aria de activitate.
Publicat 27 Sept. 2022 Expiră 27 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.