Publicat 21 Iul 2021 | Reactualizat 20 Aug 2021 | Expiră 21 Aug 2021

Operator receptie- casierie

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ne-ar face placere sa ni te alaturi.
Esti pozitiv si proactiv? Iti place sa interactionezi?
Ai initiativa si te organizezi bine?
Ai studii superioare finalizate sau in curs?

Esti pregatit sa faci fata provocarilor?

Descrierea jobului

Vei intampina clientii, vei face programari si vei incasa.

Noi te vom rasplati cu:
- un loc de munca stabil,
- salariu atractiv ,
- servicii de infrumusetare gartuite,
- instruire specifica - training-uri in vederea perfectionarii
- premii rezultate din programele de vanzari
- posibilitatea de a avansa si o echipa entuziasta.

In cei 23 ani de activitate, Abbate se regaseste intr-un numar de sapte saloane de infrumusetare, principalul nostru obiectiv fiind acela de a deveni din ce in ce mai buni. Din dorinta de a extinde "pasiune pentru frumos" incercam sa va oferim posibilitatea de a va exprima calitatile intr-un ambient profesional si competitiv.

Expirat
Operator receptie- casierie  -  SC Abbate Servcomexim SRL-Saloane de infrumusetare

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles