Publicat 16 Oct 2020 | Expiră 16 Nov 2020

Operator recepție marfă

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Dacă ești:
• O persoană serioasă și responsabilă
• Cu spirit analitic, abilități de comunicare, organizare și prioritizare
• Ai o atitudine pozitivă și îți place să fii activ (ă)
• Ai studii medii sau superioare
• Cunoștințe MS Office și lejeritate în folosirea/învățarea lucrurilor tehnice
• Carnet categ B și mașină personală precum și disponibilitatea de a o utiliza în interes de serviciu (cu decont combustibil)
• Cunoștințe de engleză la nivel mediu
• Poate ai și experiență anterioară în logistică / distribuție sau contabilitate primară / gestiune (constituie un avantaj)

Atunci te vrem în echipa noastră! Trimite-ne CV-ul și hai să vedem cum putem începe o colaborare!

Descrierea jobului

Responsabilitățile postului:

• Recepționare transporturi de marfă la punctul de lucru (4-5 transporturi / zi) luni - vineri, ocazional sâmbătă
• Verificarea și preluarea documentelor de însoțire pentru marfa recepționată
• Înregistrarea, la timp, în softul propriu, a mărfii recepționate
• Menținerea unei bune comunicări și relaționări cu departamentele de interacțiune directă: contabilitate, vânzări, logistică, precum și cu partenerii externi
• Realizarea și transmiterea zilnică și săptămânală a situațiilor și rapoartelor zilnice de activitate solicitate de management

Beneficii:

• Job part-Time cu încărcare variabilă – în durată cumulată de 4h/zi
• Disponibilitate necesară (on call) de luni – vineri, în intervalul 14.00-22.00, ocazional sâmbătă (10.00-15.00)
• Salariu corelat cu activitatea și acuratețea datelor prelucrate
• Decont combustibil
• Formare și mentorare
• Telefon și laptop/device de înregistrare a datelor de serviciu

ForstPan lucrează cu clienții din industria forestieră pentru a dezvolta și îmbunătăți:

  • strategia de achiziții, structuri de cost și calitate
  • eficiența lanțului de aprovizionare cu lemn
  • planificarea, organizarea și executarea activităților de exploatare forestieră.

Misiune: ForstPan are misiunea de a împuternici participanții din industria forestieră in vederea luării unor decizii manageriale exponențial mai bune.

Expirat
Operator recepție marfă  -  SC FORSTPAN SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles