Publicat 14 Iun 2019 | Expiră 21 Iun 2019

Operator Reţele de Distribuţie - 99952

1 post |  Aplicare externa
Ai aplicat
Expirat
Nu uita să îți finalizezi aplicarea pe site-ul angajatorului! Vei avea mai multe șanse de a fi chemat la interviu.
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Profilul tău

Educaţie necesară:

Studii Medii tehnice / profesionale / generale + specializare la locul de muncă
Autorizare ANRE gr. EGIU-EGD

Experienţă practică necesară:

minim 1 an în domeniu

Cunoştinţe obligatorii cerute de legislaţie:

Norme tehnice pentru exploatarea sistemelor de alimentare cu gaze naturale / 2008

Altele:

Autorizaţie instalator minim gr. III D, eliberată de ANRE, permis de conducere categoria B (cerință obligatorie), disponibilitate de adaptare a programului de lucru la cerințele postului.
Aptitudini: disponibilitate pentru lucru în echipă, în program prelungit
Atitudine: loialitate faţă de organizaţie; promovează cultura calităţii în organizaţie.

Descrierea jobului

Ce vei face

Revizia reţelelor de gaz (conducte, branşamente, vane şi cămine de vană); Revizia staţiilor de reglare-măsurare;
Marcarea, pe repere fixe din teren, poziţionarea răsuflătorilor aferente sistemului de distribuţie;
Remedierea defectelor din sistemul de distribuţie a gazelor;
Asigurarea securităţii în cazul defectelor localizate care ar putea pune în pericol oamenii şi mediul;
Sigilarea / desigilarea puncte de ardere, contoare, regulatoare, etc.;
Punerea în funcţiune a instalaţiilor de utilizare gaze naturale; Deconectarea / Conectarea clienţilor rău platnici.

Ce îţi oferim

Pachet salarial atractiv;
Premiu de performanţă;
Tichete de masă;
Asigurare privată de sănătate;
Pensie facultativă;
Primă de vacanţă.

E.ON este mai mult decât oportunitatea de a te bucura în CV-ul personal de reputaţia unui angajator din top global Fortune 500 şi de premizele unei cariere solide, pline de beneficii. Este despre apartenenţa la o comunitate energică de colegi cu istorie şi experienţe în industrii diverse, care au în comun forţa, spiritul social, privirea inainte, şi mai ales – faptul că te poţi baza pe ei. E.ON este pentru cei care vor libertatea de a transforma o industrie şi au capabilitatea de a face ce şi-au propus.

Ai aplicat
Expirat
Operator Reţele de Distribuţie - 99952  -  Delgaz Grid