Publicat 07 Oct 2014 | Expiră 08 Nov 2014

Operator Punct de Beneficii

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Nivel minim de studii – bacalaureat
- Bune abilitati de operare PC
- Experienta anterioara in domeniile: asigurari, vanzari si relatii cu clientii reprezinta un avantaj
- Atitudine proclient si provanzare

Descrierea jobului

- Explica clientului avantajele cardului de fidelitate Cora si il propune spre vanzare
- Introduce si actualizeaza datele clientilor care dispun de card de fidelitate in sistemul informatic
- Alimenteaza si promoveaza vitrina de cadouri in momentul valorificarii hiperpunctelor de fidelitate
- Promoveaza cardul de credit, creditul de consum si politele de asigurari existente in portofoliu
- Efectueaza tranzactii WesternUnion

HYPERMARKETUL CORA face parte din grupul Louis Delhaize, o afacere de familie care a început in urmã cu peste 100 de ani. Primul magazin Cora in Romania a fost inaugurat pe 1 octombrie 2003 si a adus, in premiera pentru tara noastra, un concept de centru comercial, modern si inovator.
La nivel international, Marca Cora cunoaste o extraordinara expansiune, fiind prezenta cu 81 de hipermarketuri in mai multe colturi ale lumii.

Expirat
Operator Punct de Beneficii  -  ROMANIA HYPERMARCHE SA - CORA PANTELIMON

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles