check_circle

Job verificat

|Publicat 21 Mar 2019 | Reactualizat 18 Apr 2019 | Expiră 21 Apr 2019

Operator/Programator masina de indoit CNC

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:

Experienta relevanta ca operator/programator - reglor pe masina de indoit, cu comanda Bystronic Safan Darley
Trumf
Capacitatea de a lucra independent
Lucrare independentă bazată pe desene tehnice
Material: rezistent la acizi, aluminiu, oțel carbon 30-40 kg max. Lucrul cu 2 metri de material

Descrierea jobului

Eastmen Human Resources cauta spre angajare operatori / programatori masina de Indoit CNC

Comanda numerica: Bystronic Safan Darley

Operarea si programarea masinilor de indoit
Se lucreaza cu comanda Bystronic Safan Darley
Materiale utilizate:alte aliaje, otel,
Se lucreaza si in schimburi

Se ofera:
Contract de munca legal olandez, full-time, pe perioada nedeterminata;
Posibilitate de colaborare pe termen lung pentru persoanele care corespund profesional;
Asistenta in limba romana, pe durata sederii in Olanda;
Plata saptamanala in EURO;
Cazare in conditii avantajoase, camera proprie si WiFi gratuit;
Asigurare colectiva, care acopera asigurarea medicala si spitalizarea

ATENTIE! Nu percem comision si nici un fel de taxa de incepere

Eastmen (cu atestat NBBU/ NEN 4400 / VCU) este o companie olandeza care se ocupă cu recrutarea și plasarea forței de muncă (personal tehnic calificat), în Olanda. Recrutam, selectam si angajam lucrători calificați pentru partenerii si clientii nostri olandezi, din birourile noastre din Utrecht, Romania si Budapesta. | Detalii: www.eastmen.ro | Email: work@eastmen.eu

Expirat

Operator/Programator masina de indoit CNC  -  Eastmen Human Resources B.V.