Operator/Programator masina CNC in Olanda

Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Ai experiență în operarea sau programarea mașinilor CNC?

Ai dori să te dezvolți pe plan profesional lucrând pe aparatură modernă, într-un mediu curat, în orașe importante din Olanda, precum Amsterdam, Utrecht, Eindhoven, Maastricht sau Groningen?

Colaborăm cu companii renumite din întreaga Olandă, care se ocupă cu producția și asamblarea de componente mecanice și de piese metalice sau din lemn de diferite dimensiuni. Pentru aceste companii, suntem în continuă căutare de personal calificat și necalificat pe următoarele posturi:
  • Operator/programator mașină de îndoit CNC;
  • Operator/programator mașină de tăiat/debitat CNC;
  • Operator/programator freză CNC;
  • Operator/programator strung CNC;

Descrierea jobului

Cerințe:
  • Disponibilitate pentru relocare;
  • Experiență în lucrul cu una dintre mașinile CNC enumerate mai sus;
  • Proactivitate și seriozitate;
  • Cunoașterea limbii engleze la nivel conversațional;
  • Permis de conducere categoria B;
Avantaje:
  • Beneficiezi de sprijin și consiliere din partea echipei noastre, începând cu alegerea locului de muncă potrivit pentru tine, acomodarea în Olanda (cazare, obținerea actelor de la primărie), iar mai apoi pe toată perioada contractului;
  • Se încheie un contract de muncă olandez, fie că îți dorești un loc de muncă temporar sau o carieră în Olanda;
  • Îți asigurăm cazare (cameră proprie, internet și utilități). Dacă nu ai nevoie de cazarea oferită de noi, sau alegi să te muți ulterior, beneficiezi de un ajutor pentru cazare, de 20 Euro/zi lucrată, net, pentru maxim 5 zile/săptămână;
  • Primești bani pentru transport, 0,19 Euro/km, pentru fiecare kilometru cu care se depășește distanța de 10 km între cazare și locul de muncă;
  • Dacă nu te deplasezi cu mașina proprie, îți putem oferi mașină de serviciu (în schimbul unei taxe săptămânale);
  • Dacă locul de muncă necesită deținerea certificatului VCA, te ajutăm să îl obții (suportăm costul examenului);
  • Plata salariului se face pe săptămână, iar banii se virează în contul tău în fiecare zi de Joi;

ATENȚIE! Nu percepem comision și nici un fel de taxă de începere.

Te invităm să ne trimiți CV-ul tău sau să ne contactezi, pentru a afla mai multe detalii despre locurile de muncă vacante și companiile partenere.

Eastmen ( cu atestate NEN 4400-1 / NBBU CAO / SNF / VCU / DataChecker / Pay OK ), este o companie olandeză fondată în anul 2006, care se ocupă cu recrutarea și plasarea forței de muncă în Olanda.

Recrutăm, selectăm și angajăm personal tehnic calificat și necalificat pentru partenerii și clienții nostri olandezi, din birourile noastre din Utrecht, Târgu Mureș și Budapesta.

Pentru mai multe informații referitoare la atestatele noastre poți accesa linkul https://www.eastmen.ro/despre_noi/certificari/ .

Website: www.eastmen.ro | Email: targumures@eastmen.eu

Aplică ACUM, iar unul dintre agenții noștri de recrutare te va contacta în cel mai scurt timp!

Publicat 15 oct. 2021 Reactualizat 12 nov. 2021 Expiră 14 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos