de ani Fără Frică...

Publicat 15 Nov 2019 | Expiră 15 Dec 2019

Operator programare fabricatie

1 post

Candidatul ideal

-studii superioare sau liceale de profil mecanic
-cunostinte minime de operare calculator
-cunostinte de mecanica
-persoana dispusa sa lucreze in ture 12-24-12-48

Descrierea jobului

Atributii
Se asigură de buna funcționare a utilajelor și de bunul mers al procesului de producție.
În fiecare dimineață întocmește situația stocurilor de materie prima și produs finit
Lansează în producție rețetele cuprinse în programul de fabricație
Răspunde de executarea corecta a tuturor rețetelor de furaj lansate în fabricație
Este răspunzător de calitatea furajului fabricat și de calitatea furajului livrat.
Răspunde de depozitarea corecta a rețetelor de produs finit precum și a materiilor prime în spațiile rezervate acestora
Asigură în bune condiții alimentările cu materii prime de la siloz și de pe rampa auto
Participă la inventarul efectuat la începutul fiecărei luni

Beneficii:
-salariu ofertant
-bonuri de masa
-transport asigurat
-diferite bonusuri

Descrierea companiei

www.nutrientul.ro

Operator programare fabricatie  -  S.C. Nutrientul S.A.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles