Operator productie

Adecco Romania - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Descrierea jobului

Client Description:

Adecco Resurse Umane recruteaza pentru clientul sau, o campanie de prestigiu in zona de productie, 7 operatori productie

Responsibilities:

  • Alimentarea cu materie prima
  • Urmarirea procesului de productie
  • Controlul calitatii al piesei finale
  • Pregatirea produsului finit pentru ambalare si depozitare

Candidate Profile:

  • Studii minime 8 clase;
  • Orientat catre munca in echipa;
  • Seriozitate si determinare;
  • Disponibilitate la program in schimburi;

Beneficii:

  • Salariu avantajos;
  • Transport asigurat;
  • Tichete de masa de 20 de lei;
  • Program in 3 schimburi cu 2 zile libere consecutive;
  • Spor de noapte/weekend;
  • Ore suplimentare 175%;

Grupul Adecco este lider mondial în furnizarea de servicii specializate de resurse umane. Serviciile pe care le oferim vin ca o oglindire a cunoașterii pieței din România și a înțelegerii clare a nevoilor clienților, ca rezultat a 50 de ani în care am acumulat experiență și cunoștințe și în care am implementat tehnici și metode moderne de lucru.
Publicat 4 aug. 2022 Expiră 3 sept. 2022