Operator Productie

AVVERO LENTI SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Creștem Echipa și angajam Operator Productie!

Daca esti OM si iti place sa fii punctual,indemanatic si ai capacitatea de a invata rapid te asteptam sa faci parte din echipa noastra fantastica.

Descrierea jobului

Ce vei avea de făcut?
- Vei lucra și întreține cea mai modernă linie de producție de Lentile Oftalmice din Moldova!
- Vei Primi Training la locul de munca.
- Vei studia documentația tehnică, îmbunătăţindu-ți abilităţile profesionale.

Condiții de îndeplinit ale candidatului:
- Serios, practic, organizat, dinamic și atent la detalii
- Minim Studii medii finalizate
- Cunoștințe operare PC
- Nivel Mediu Engleza
- Bună capacitate organizatorică și de comunicare
- Domiciliul stabil în Jud. Iași

Ce îți oferim?
- Sansa de a lucra într-o echipă tanara,intr-o productie unica in zona Moldovei.
- Sansa de a evolua si dezvolta o cariera in domeniu.
- Salariu motivant: 2500-3500 lunar net
- Bonusuri de performanță

Așteptăm CV-ul tău la

email:lucian.scripcariu@avvero.ro

Distribuitor de lentile oftalmice din anul 2005, Avvero începe în anul 2019 un proiect ambițios deschizând Prima linie de Producție de lentile Oftalmice de Corectie din zona Moldovei care folosește cele mai moderne tehnologii occidentale.

Datorită spațiilor noastre proprii de fabricație și utilizării tehnologiilor avansate, oferim clienților noștri flexibilitate și cea mai înaltă calitate posibilă la un preț accesibil.

Clienții noștri au parte de o abordare și cooperare individuală, precum și cel mai înalt standard de asistență.

Publicat 3 Iun. 2022 Reactualizat 1 Iul. 2022 Expiră 3 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.