Operator Productie

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2200 - 2600 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Minim 1 an experienta in activitati de productie.
  • Cunostinte de exploatare si intretinere a echipamentelor de productie;
  • Abilitati de organizare si coordonare;
  • Abilitati de a intelege si implementa proceduri de protectie a muncii, siguranta si protectia mediului;
  • Abilitati de a intelege, implementa si monitoriza respectarea standardelor de calitate.

Descrierea jobului

Responsabilitati principale:
  • Cunoaste si controleaza procesul tehnologic de fabricatie, respectand procedurile de lucru si normele de siguranta a muncii din toate zonele de pe linia de productie.
  • Utilizeaza corect si eficient utilajelor si resurselor.

ISOVER este liderul mondial în soluții pentru izolații, făcând parte din grupul Saint-Gobain ce a luat ființă în anul 1665.

Publicat 18 oct. 2021 Reactualizat 15 nov. 2021 Expiră 17 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos