Operator Productie

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Ne marim echipa in Productie ! Aplica daca descrierea pozitiei este potrivita pentru tine si doresti sa lucrezi intr-o fabrica moderna, cu echipamente noi!

Pregatire profesionala
Disponibilitate program de lucru in schimburi
Disponibiliate pentru munca fizica si abilitati de munca in echipa

Cerinte comportamentale
Capacitate deosebita de relationare interumana (sociabilitate,integrare in colectiv)
Integritate profesionala;
Adaptabil;
Personalitate organizata,pragmatic;

Descrierea jobului

Descrierea pozitiei
Executarea procesului de productie conform instructiunilor de lucru si a normelor de protectie a muncii;
Indeplinirea normei de productie zilnice conform planului de productie;
Utilizarea corecta a echipamentului de protectie;
Respectarea regulii 5S, intretinerea permanenta a echipamentelor si masinilor de lucru, respectarea ordinii si curateniei la locul de munca pe toata durata timpului de lucru;
Indeplinirea diferitelor sarcini de lucru, corect, dupa cerinte;
Informeaza superiorul cu privire la problemele aparute in procesul de productie, in cel mai scurt timp posibil;

Sogefi (parte a grupului CIR), fondat in 1980 si listat la Bursa de Valori din Milano, in segmentul STAR, este un lider mondial pentru sectorul componentelor din industria automotive, cu produse inovative in trei domenii de activitate: filtre, suspensii si sisteme de aer si racire. Compania este partenerul la nivel mondial al majoritatii producatorilor de autovehicule si este prezenta in 23 de tari cu 41 de fabrici, 4 centre de cercetare si 10 centre de dezvoltare. Sogefi care are 6900 de angajati, se angajeaza la sustenabilitate si promoveaza principiile responsabilitatii sociale pe intregul ei lant de aprovizionare.

Publicat 29 sept. 2021 Reactualizat 29 oct. 2021 Expiră 29 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos