Operator Producție

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cerințe:
  • Absolvent studii medii;
  • Disponibilitatea de a lucra în 3 schimburi;
  • Activitatea presupune munca în picioare;
  • Dexteritate și implicare în atingerea rezultatelor stabilite;
  • Responsabilitate și spirit de echipă;
  • Experiența nu este necesară, însă poate constitui un avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Responsabil de volumul și calitatea producției de componente conform planificării producției și obiectivelor echipei;
  • Asamblarea, testarea, verificarea componentelor în concordanță cu specificațiile și instrucțiunile de lucru, precum și manevrarea echipamentelor de test și a mașinilor automate;
  • Respectarea și urmărirea proceselor de lucru.
Beneficii:
Pe lângă venitul salarial lunar veți beneficia de o serie de facilități cu impact financiar, precum:
  • peste 2,700 de reduceri și oferte prin intermediul platformei Benetfis online;
  • Al 13-lea salariu;
  • Transport asigurat din Brașov și împrejurimi;
  • O masă caldă subvenționată parțial de către companie;
  • Ore suplimentare plătite 200%, spor de noapte 25%;
  • Bonus lunar de performanță;
  • Bonus pentru idei de îmbunătățire;
  • Asigurare medicală și de viață;
  • Tichete de masă în valoare de 15 lei / zi lucrată.

CINE SUNTEM? Fosta divizie Powertrain a companiei Continental funcționează sub denumirea Vitesco Technologies din octombrie 2019. Prin autonomia Vitesco Technologies, Continental reacționează la schimbările rapide de cerințe din industria automotive. Locația din Brașov, Vitesco Technologies Romania, prezentă din 2010 pe piața locală, produce unități de alimentare cu combustibil, unități de transfer fluide AdBlue, cât și o serie de subansamble ce intră în componența acestora. Soluțiile inovatoare aduc o contribuție majoră, crescând eficiența energetică și, prin urmare, reducând emisiile de CO2 ale unei mașini. În septembrie 2016 a fost inaugurat centrul de inginerie, unde se dezvoltă proiecte ce presupun testarea și validarea produselor, precum și activități de cercetare și dezvoltare, utilizând echipamente și tehnologie de top. Vitesco Technologies este cel mai important dezvoltator internațional și producător de tehnologii de ultimă generație, pentru o mobilitate durabilă, curată, eficientă și accesibilă. Vei avea șansa să înveți și să aplici cunoștințele tale în cele mai noi proiecte din domeniul automotive, învățând și colaborând cu cei mai buni specialiști. Ai întrebări? Apelează cu încredere 0755 105 171!

Vitesco Technologies Romania SRL Str. Herman Oberth no. 23, 507075 Ghimbav, Brașov România e-mail: cv_bv@continental-corporation.com

Publicat 28 iun. 2021 Reactualizat 26 iul. 2021 Expiră 28 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos