Publicat 19 Mar 2019 | Reactualizat 16 Apr 2019 | Expiră 19 Apr 2019

Operator productie

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Vrei să faci parte din echipa Varta Microbattery? Aplică pentru postul de operator la masina de etichetat!

Program de lucru: ture - 12/24 si 12/48

Cerinte:
- Disponibilitate pentru program in ture
- Experienta de minim 6 luni in productie
- Persoana atenta la detalii

Descrierea jobului

Vei beneficia de:
- Pachet salarial
- Al 13-lea salariu/Prime/Tichete de masă/Transport asigurat
- Sporuri plătite (ore suplimentare, spor noapte, de weekend)
- Asigurare privată de sănătate
- Calificare la locul de muncă
- Şansa să te dezvolţi
- Un mediu de lucru plăcut, curat

Aşteptăm CV-ul dumneavoastră!

Varta Microbattery Group ofera solutii inovatoare de stocare a energiei. Suntem lider de piata pe segmentul de baterii pe aparate auditive si ne numaram printre pionierii pentru solutii viitoare de depozitare temporara a energiei din surse regenerabile.

Expirat
Operator productie  -  VARTA MICROBATTERY SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles