Publicat 10 Ian 2019 | Expiră 10 Feb 2019

Operator Productie

15 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • studii gimnaziale, scoala profesionala
  • interpretare desen (lay-out ) cat si documentatia necesara atributiilor de lucru
  • dexteritate in asamblarea componentelor corect identificate
  • adaptare la modul de lucru al unitatii
  • team player si constienta ca trebuiesc respectate si alte reguli din afara sectorului propriu
  • sa nu prezinte tremur al mainilor si sa aiba vederea cat mai buna

Descrierea jobului

  • Disponibilitate lucru in 3 schimburi
  • Pachet salarial atractiv
  • Tichete de masa
  • Bonusuri lunare
  • Transport
  • Spor de noapte
  • Prime anuale
  • Abonament la o retea privata de sanatate.
  • Mediu de lucru curat, program 8 ore/zi.

Tehnologie din 1982. Dm Elektron, specialistul în proiectarea de componente electronice , este conceput pentru a oferi un serviciu complet și vertical. Născut în 1982 din intuiția unui antreprenor, acesta implică aproximativ 300 de angajați angajați să satisfacă multiple nevoi prin fabrica noastra Dm Elektron (Buja, Udine), specializată în asamblarea componentelor electronice, furnizarea completă a produselor si dezvoltare produse (R&D). De-a lungul timpului, am dezvoltat o strategie care evoluează de la asamblarea completă a componentelor electronice, la o relație pe termen lung cu clientii, îmbunătățind cunoștințele noastre cheie în testare, industrializare și producție, datorită unor tehnici extrem de inovatoare și fiabile. Dm Elektron, care se confruntăcu noile solicitări de piață, a înființat o fabrică din Brașov (România), SC DM ELEKTRON, care garantează clienților un avantaj economic vizibil, păstrând în același timp standarde de înaltă calitate și securitate.

Expirat
Operator Productie  -  Dm Elektron Romania