OPERATOR PRODUCTIE & TIPOGRAF (3 schimburi - Apahida)

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- studii medii cu sau fără experiență în muncă;
- o bună apreciere vizuală a culorilor şi detaliilor;
- abilități tehnice dovedite;
- experienţa în domeniul tiparului constituie un avantaj;
- minuțiozitate și atenție la detalii;
- rapiditate în mişcări, precizie şi dexteritate manuală;
- concentrare și atenție distributivă;
- integritate, responsabilitate, rigurozitate, conştiinciozitate, exigenţă;
- rezistenţă la efort fizic şi stres;
- spirit de echipă și plăcerea de a lucra într-un colectiv profesionist.

Descrierea jobului

- Program de lucru - 3 schimburi
- Operarea pe utilaje specifice industriei tipografice (tipar, montare clişee, debitare, ştanţare, sortare, ambalare) şi obţinerea de produse la standardele de calitate cerute

Beneficii:
- perspectiva unei cariere în cadrul celei mai mari tipografii flexografice producătoare de etichete autoadezive din România;
- un pachet salarial motivant, bonusuri pentru performanță, tichete de masă și card de sănătate la o clinică privată;
- transport asigurat la locul de muncă din Apahida;
- condiții de muncă la standarde europene.

Companie moderna orientata in principal spre productia de etichete autoadezive. Datorita pasiunii, profesionalismului si seriozitatii care ne caracterizeaza, am ajuns cea mai mare tipografie flexografica producatoare de etichete autoadezive din Romania.
www.rottaprint.com
Publicat 28 iun. 2021 Expiră 28 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos