Operator productie - talpuitor incaltaminte

Adecco Romania - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Descrierea jobului

Client Description:

Sunteti in cautarea unui loc de munca? ADECCO, lider national si mondial in domeniul resurselor umane, cauta pentru clientul sau :

Operator productie – montator

Responsibilities:

- insemnat si indoit manual piese fete incaltaminte conf. procedurilor de lucru;

- insemnat si indoit manual piese captuseala fete incaltaminte conf. procedurilor de lucru

- montat manual piese fete incaltaminte conf. procedurilor de lucru;

Candidate Profile:

- Studii medii finalizate

- Experienta in productie

Grupul Adecco este lider mondial în furnizarea de servicii specializate de resurse umane. Serviciile pe care le oferim vin ca o oglindire a cunoașterii pieței din România și a înțelegerii clare a nevoilor clienților, ca rezultat a 50 de ani în care am acumulat experiență și cunoștințe și în care am implementat tehnici și metode moderne de lucru.
Publicat 3 mai 2022 Reactualizat 17 mai 2022 Expiră 2 iun. 2022