Publicat 28 May 2019 | Reactualizat 25 Jun 2019 | Expiră 28 Jun 2019

Operator productie publicitara

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

ALMA TOTAL SOLUTIONS SRL angajeaza Operator productie publicitara!
- Capacitate de organizare si de incadrare in termene;
- Dexteritate manuala;
- Atentie la detalii, rigurozitate, spirit de observatie;
- Punctualitate si seriozitate;
- Preocupare pentru eficientizarea procedeelor utilizate;
- Atitudine pozitiva, dorinta de asumare a responsabilitatii;
- Disponibilitate la program prelungit pentru onorarea comenzilor / proiectelor urgente, cu posibilitati de bonusare.

Descrierea jobului

- Colantari umede sau uscate;
- Productie si montaje casete litere volumetrice, luminoase , standuri publicitare;
- Lucru cu autocolant, forex, plexiglas;
- Indoire materiale plastice la rece sau la cald, lipire;
- Finisare piese sau obiecte prin slefuire, vopsire la pistol sau la spray;
- Manevrare materiale;
- Gestionarea materielor, uneltelor si utilajelor din dotarea spatiului de productie;
- Respectarea deadline-urilor si calitatii impuse - standard de calitate ridicat;
- Mentinerea curateniei si organizarea spatiului de lucru si a echipamentelor.

Salariu net: salariu atactiv, bonusuri.

Cu o experienta de peste 11 ani, obiectul de activitate al firmei este productia publicitara si include: tipar digital si offset, creatie materiale publicitare si semnalistica, servicii complete de personalizare, obiecte promotionale, sisteme de expunere.

Expirat
Operator productie publicitara  -  ALMA TOTAL SOLUTIONS SRL