Operator Productie / Operator CNC

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Seriozitate
  • Motivatie
  • Atitudine respectuoasa
  • Spirit de echipa.

Descrierea jobului

Angajam operatori printuri de mari dimensiuni si operatori CNC cu sau fara experienta (formare profesionala - cunostinte calculator corel/photoshop). Experienta in domeniu constituie un avantaj.

Angajam operator finisari bannere publicitare - materiale publicitare

Beneficii:
  • salariu motivant in functie de performante si experienta
  • bonuri de masa
  • asigurare medicala privata
  • transport decontat cu masina de serviciu sau STB (Autobuz acces Metrou Republica/Panteliomn - Statia Weber Branesti)
  • cazare pentru persoanele din afara judetului Ilfov si a municipiului Bucuresti
  • mediu tanar si prietenos.
  • posibilitate de avansare profesionala.

Suntem o companie specializata in productia publicitara cu o oferta completa de servicii si produse avand o experienta de 18 ani in domeniu.

Detinem un spatiu ideal pentru serviciul complet al acestui segment de piata, hala utilata ultramodern in care isi desfasoara activitatea o echipa tanara si foarte dinamica.

Te asteptam in echipa noastra!

www.profi-print.ro

Publicat 18 oct. 2021 Reactualizat 26 oct. 2021 Expiră 17 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos