Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

Operator Productie - linii automatizate Dragomiresti

PepsiCo
5 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Profilul tau:
  • Ai absolvit un liceu tehnic sau o școală profesională.
  • Ai experiență într-o funcție similară în industria alimentară.
  • Deții cunoștințe tehnice de bază în domeniul mecanic, electric, producției industriale sau al echipamentelor automatizate.
  • Ești orientat către obținerea de rezultate și ești perseverent.
  • Ai abilități de planificare și organizare.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Vei lua parte la toate etapele procesului tehnologic specifice ariei tale de responsabilitate.
  • Vei monitoriza funcționarea corespunzătoare a ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀echipamentelor și vei asigura continuitatea procesului de producție.
  • Vei menține ordinea și disciplina la locul de muncă.
  • Vei asigura aprovizionarea eficientă cu materiile prime necesare.
  • Vei colabora cu echipa de intervenție pentru a remedia rapid orice defecțiune.
  • Vei efectua operațiunile de întreținere preventivă alocate.
  • Vei asigura conformitatea produsului cu standardele de calitate.
  • Vei înregistra și raporta toate incidentele care au cauzat oprirea utilajelor sau a liniei de îmbuteliere din aria ta de responsabilitate, precum și acțiunile corective la care ai participat.

Locatie, program de lucru si transport:
  • Locatia este in Dragomiresti-Deal;
  • Programul de lucru este in schimburi (07:00-19:00; 19:00-07:00), 2 zile schimbul 1 (07:00-19:00), 2 zile schimbul 2 (19:00-07:00) urmate de 4 zile libere.
  • Transportul este asigurat din Bucuresti si ruta Comana Jud. Giurgiu (Vlad Tepes-Comana-Gradistea-Mogosesti-Varlaam-Dragomiresti).

Beneficii:
  • Oportunitatea de a lucra într-o companie recunoscută la nivel global;
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata;
  • Pachet salarial competitiv ce include:
    • Bonus lunar de performanta;
    • Sporuri de weekend/noapte/ore suplimentare;
    • Bonuri de masă;
    • Primă de sărbători;
    • Asigurare de viață si de accident;
    • Abonament de servicii medicale;
  • Echipament de lucru si dotari moderne;
  • Perioada de instruire asigurata.
  • Certificari/Atestate;
  • Petreceri/ evenimente companie;
  • Transport asigurat pe rute prestabilite;

Descrierea companiei

Cine suntem:

Cand spunem PepsiCo, ne gandim la mărci emblematice, care sunt în fruntea industriei de bauturi racoritoare. Cu pasiune pentru inovație și angajament puternic, punem zambete pe fetele consumatorilor cu un portofoliu captivant care include marci precum Pepsi, Mirinda, Lipton, 7Up etc.

Promovam o cultura incluziva si etica, de aceea PepsiCo este recunoscut încă din 2013 ca angajator de top, ridicand standardele in intreaga industrie prin incurajarea talentului si a diversitatii, avand ca obiectiv proiecte de sustenabilitate, pentru protejarea mediului.

... și suntem dornici să te cunoaștem!

Publicat 7 Iun. 2024 Reactualizat 5 Iul. 2024 Expiră 7 Iul. 2024

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.