Publicat 12 Mar 2019 | Reactualizat 09 Apr 2019 | Expiră 12 Apr 2019

Operator Productie - Industrie Alimentara

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Vrei sa faci parte din echipa noastra?

Ne bucuram! La Olympus cautam buni profesionisti, responsabili si prietenosi, la fel ca noi :). Asadar, daca:

  • posezi cunoștințe minime de calculator
  • esti dornic să înveți functionarea echipamentelor specifice industriei alimentare
  • ai studii medii,(studiile superioare reprezinta un avantaj)
  • esti comunicativ, corect, responsabil si deschis la noutati
  • iti doresti sa lucrezi intr-un mediu prietenos, alaturi de specialisti,
Te asteptam sa completezi echipa Olympus!

Descrierea jobului

Responsabilități:

  • cunoașterea funcționării mașinilor/utilajelor
  • operarea și punerea în funcțiune a acestora
  • verificarea, urmarirea procesului tehnologic
  • completarea fișelor de producție.
Beneficii:
  • transport asigurat din Brașov, Sfantu Gheorghe și împrejurimile Brasovului
  • tichete de masă în valoare de 15 lei/zi
  • tichete cadou
  • posibilitate de avansare în cadrul echipei
  • cantina - subventie 80%
  • asigurare medicala - Medlife
  • Bookster, 7Card
  • bonusuri performanta
  • ș.a..

Descrierea companiei

Lucram impreuna, crestem impreuna!

Fabrica de Lapte Brasov are un rol vital in viata comunitatii din judet. In cei 150.000 de metri patrati, tehnologia de ultima ora se imbina aromonios cu responsabilitatea fata de angajati si grija pentru calitatea impecabila a produsului, care se reflecta in fiecare pas al procesului de productie.

La Olympus, oamenii si natura sunt intotdeauna pe primul loc. Angajatii nostri sunt totodata partenerii nostri de incredere, si de aceea le oferim cele mai bune conditii de munca. Fabrica de la Halchiu este mai mult decat un simplu loc de munca. Mai mult decat un mediu de lucru prietenos si deschis. Este locul unde te poti dezvolta professional si personal, pentru ca aici angajatii si fabrica cresc impreuna in fiecare zi.

Expirat
Operator Productie - Industrie Alimentara  -  SC FABRICA DE LAPTE BRASOV SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles