Operator Productie Farmaceutica

WORLD MEDICINE EUROPE 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Studii medii
  • Disponibilitatea de a lucra in ture
  • Rationament numeric, atentie la detalii, constiinciozitate, rigurozitate si gandire tehnica
  • Capacitate de analiza si sinteza a informatiilor
  • Cunostinte de limba engleza constituie un avantaj
  • Experienta minim 1 an in productia de medicamente, suplimente alimentare, constituie un avantaj

Descrierea jobului

  • Executa operatiile de: cantarire, granulare, comprimare, incapsulare, filmare, ambalare, depozitare necesare fabricatiei formelor solide si toate celelalte activitati conexe cu respectarea standardelor de buna practica farmaceutica si de siguranta si sanatate in munca;
  • Opereaza echipamentele de fabricatie produse farmaceutice;
  • Inregistreaza operatiile efectuate in documentatia interna;
  • Efectueaza operatii de curatare a echipamentelor pe care lucreaza si a camerelor de productie in acord cu procedurile interne;

WORLD MEDICINE EUROPE – companie producatoare de medicamente si suplimente – Otopeni
Publicat 6 Iun. 2022 Expiră 6 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.