Publicat 07 Iun 2019 | Expiră 08 Iul 2019

Operator productie - Divizia Anvelope

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii medii;
- Disponibilitate pentru a lucra in 3 schimburi;
- Atentie la detalii;
- Seriozitate si implicare;
- Atentie distributiva si spirit de observatie.

Descrierea jobului

- Executa operatiunile de aprovizionare cu materiale in functie de masina pe care este alocat;
- Verifica calitatea materialelor din procesul de productie;
- Verifica si se asigura de respectarea standardelor privind calitatea in functie de masina pe care este alocat;
- Respecta toti parametrii de monitorizare a calitatii.

Beneficii:
- Pachet salarial motivant;
- Bonus lunar;
- Tichete de masa;
- Spor de noapte;
- Transport asigurat;
- Mediu de lucru la standarde internationale.

Descrierea companiei

SC Continental Automotive Products SRL.

Expirat
Operator productie - Divizia Anvelope  -  SC Continental Automotive Products SRL