Operator procesare documente, cu sau fara limba franceza

Resurse Potrivite - 3 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cautam, pentru o multinationala franceza, Operatori Procesare Documente cu sau fara limba franceza si abilitati de lucru pe calculator, in Tg Mures.

Cerinte:
  • cunoştinţe operare PC- nivel mediu;
  • seriozitate, atenție sporită la detalii si capacitate de analiza;
  • respectarea termenelor de predare și organizare eficientă;
  • capacitate de lucru în echipă;
  • pentru operatorii de limba franceza: e necesara o buna comunicare orala si in scris in limba franceza (nivel B2).

Descrierea jobului

  • procesarea si asigurarea calității materialelor text;
  • urmarirea fluxului de materiale si respectarea termenelor de livrare;
  • program de 8 ore, la birou, de luni pana vineri, cu ora de incepere a programului flexibila (intre 7-10).

Beneficii:
  • contract pe durata nedeterminata;
  • formare la locul de munca;
  • bonusuri lunare de performantă;
  • tichete de masă (15 RON /zi);
  • asigurare medicala privata la Regina Maria. Posibilitatea de a adauga membri de familie platind un tarif preferential;
  • mediu de lucru placut, prime de recomandare, cafea si ceai.

Multinationala franceza este o companie specializata in procesarea informatiilor/documentelor marilor companii, banci, institutii, cu sedii la Cluj-Napoca si Tg Mures.
Publicat 15 nov. 2021 Reactualizat 15 dec. 2021 Expiră 15 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos