Publicat 29 Ian 2019 | Reactualizat 26 Feb 2019 | Expiră 01 Mar 2019

Operator procesare comenzi site produse naturiste BioSano.ro

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Are excelente abilități de comunicare verbală și scrisă;
- Este o persoană responsabilă, bine organizată și cu simț de răspundere;
- Are bune cunoștințe de operare PC și știe să lucreze în Excel, Word, Internet, Email;
- Experientă în vânzări constituie un avantaj, dar nu este obligatorie;
- Este persoana dinamică, deschisă, căreia să îi placă să socializeze;
- Are bune abilitati de relaționare / comunicare cu colegii;
- Absolventă de studii medii sau superioare.

Descrierea jobului

- Preluarea comenzile online și transmiterea acestora către colegii din depozit;
- Pregătirea documentelor de transport (AWB);
- Contactarea clienților pentru orice problemă legată de comandă sau de produsele comandate de aceștia;
- Monitorizarea și soluționarea problemelor legate de coletele expediate către clienți și menținerea legaturii cu firma de curierat;
- Actualizarea și menținerea stocurilor în depozit;
- Participarea la inventarierea periodică a stocului de marfă și termenelor de valabilitate.
- Respectarea tuturor procedurilor și politicilor companiei;

Descopera magazinul online de produse naturiste www.BioSano.ro! Suntem o companie care a fost fondata din pasiune pentru un stil de viata sanatos. Tinem foarte mult la sanatate si stim ca si pentru tine acest lucru este important. De aceea iti oferim produse naturale, sanatoase, care iti vor imbunatati starea de sanatate si iti vor prelungi viata.

Expirat
Operator procesare comenzi site produse naturiste BioSano.ro  -  ROPARTNER SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles