OPERATOR PRINT

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2500 - 3000 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Bun coordonator, organizat, comunicativ, entuziast, cu spirit de echipa, spirit comercial, capabil sa gaseasca solutii constructive in situatii critice;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Print (din diverse programe: PDF, DWG, office)
- Pliat
- Semnat/stampilat/indosariat (diverse documente)
- Scan (diverse formate)
- Organizat documentatie in functie de centralizatoarele puse la dispozitie
- Depunere avize la autoritati
- Transport documentatie (la diverse institutii/colaboratori)

Beneficii:
- salariul net 2500-3000 lei
- tichete de masă în valoare de 255 lei din a treia lună de angajare
- abonament mijloc de transport în comun, in valoare de 80 lei/luna
- servicii medicale private din a șasea luna de angajare (anual un set de analize, control oftalmologic)
- posibilitate de avansare

Companie cu peste 50 de angajati, cu o echipa completa (arhitecti, structuristi si ingineri de instalatii), tanara si dinamica, cu lucrari diversificate, dorind afirmarea in contextul actual prin furnizarea unor servicii premium, a unor proiecte corect elaborate, instrumentate si optimizate, dorind sa satifaca nevoile clientului si, totodata, sa respecte responsabil normativele si standardele in vigoare.

Publicat 5 mai 2022 Reactualizat 26 mai 2022 Expiră 4 iun. 2022