Publicat 12 Oct 2017 | Expiră 11 Nov 2017

Operator print digital

2 posturi

Candidatul ideal

- cunostinte solide de: microsoft office (Corel, Photoshop si printare din Autocad , constituie avantaj)
- atent la detalii
- cunostinte de printare;
- abilitati de comunicare;
- preluarea comenzilor de print direct de la clienti si de pe adresa de e-mail;
- tiparirea si finisarea lucrarilor;

Descrierea jobului

-Operare copiatoare, plottere, imprimante, ghilotine, laminatoare, cutter-plottere ,
-printare formate A4 - A0, indosariere.
Activitatea este una mixta, presupune atat munca la calculator cat si lucru cu diverse echipamente si aparate: scanere, printere, prese termice, masini de indosariat, copiatoare, cutter-plotter, etc.
- Cunostinte solide de: microsoft office, (Corel, Photoshop si printare din Autocad , constituie avantaj)

Suntem companie formata dintr-un colectiv tanar si perseverent, ce va ofera servicii de plotare, printare, copiere, scanare orice format indoor & outdoor, printuri color de mari dimensiuni.
web: www.centru-printare.ro
www.tablou-decorativ.ro
www.printare-online.ro

Operator print digital  -  BIG PRINT STORE