Publicat 20 Iul 2019 | Expiră 20 Aug 2019

Operator print Digital

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Operator print digital
Cerințe:
-cunoașterea programelor CorelDraw sau AdobePhotoshop
-creativitate, îndemânare
-experiența pe o poziție similară - reprezintă un avantaj- insa nu este necesar

Descrierea jobului

- Orientat spre calitate si detalii;
- Orientare catre client, preocupare pentru satisfacerea nevoilor acestora;
- Persoana activa, cu initiativa, creativa, rezistenta la lucrul in conditii de stres, capabila sa respecte termenele de finalizare a unui proiect
- Salariu 2350 lei brut

Beneficii:
-pachet salarial fix
-program 9-18, weekend liber.
-posibilități de promovare în timp
-atmosferă relaxată și creativă.

Descrierea companiei

Magazin online de personalizari.

Expirat
Operator print Digital  -  PERSONALIZARI

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles