Publicat 14 Iun 2019 | Reactualizat 12 Iul 2019 | Expiră 15 Iul 2019

OPERATOR PRELUCRARE METALE NEFEROASE

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ca sa te potrivesti foarte bine cu cerintele noastre pentru aceasta pozitie, trebuie sa fi absolvit:

  • Liceul industrial de specialitate
  • Scoala profesionala
  • Cursuri de calificare

Descrierea jobului

CANDIDATUL are urmatoarele responsabilitati:

  • pregateste componentele amestecului de formare
  • prepara amestecul de formare dups reteta
  • foloseste masinile si utilajele la realizarea amestecului de formare
Beneficii:
  • Noi oferim un mediu de lucru placut si dinamic intr-o companie aflata in expansiune
  • Posibilitati de dezvoltare profesionala si instruire constanta
  • Program de lucru luni-vineri
  • Salariu atractiv
  • Transport asigurat

Daca sunteti interesati va rugam sa aplicati pana la data de 30 iunie 2019. Vom contacta doar persoanele selectate

CARPAT APROMETAL PRODUCTION este o firma cu capital privat care activeaza pe piata romaneasca din anul 2011 in domeniul metalurgiei neferoase.

Expirat
OPERATOR PRELUCRARE METALE NEFEROASE  -  CARPAT APROMETAL PRODUCTION SRL