Operator Prelucrare Date Logistica

Barrier S.R.L. - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cerinte:
  • Ai abilitati foarte bune de comunicare si relationare – scris si verbal
  • Esti o persoana bine organizata si atenta la detalii
  • Iti place sa lucrezi cu oamenii si sa oferi suport
  • Esti de parere ca atitudinea pozitiva, initiative si proactivitatea sunt factori asociati succesului profesional
  • Ai capacitate de luare a deciziilor si esti orientat catre solutii
  • Consideri ca numai in echipa poti reusi
  • Te simti confortabil in situatii repetitive
  • Detii cunostinte de operare MS Office (Excel – nivel avansat)
  • Ai abilitati bune in gestionarea reclamatiilor si solutionarea conflictelor
  • Te adaptezi usor unor sitiuatii noi
Atunci esti viitorul membru al echipei noastre pe postul de Operator Prelucrare Date Logistica

Descrierea jobului

Ce ar trebui sa faci?
  • Vei intocmi si verifica centralizatoare de livrare specifice departamentului, in sistemele informatice si platformele electronice utilizate in companie
  • Vei redacta corespondenta interna (mail-uri, memo-uri, note interne, rapoarte de activitate etc.) pe probleme de comunicare, sugestii, sesizari, reclamatii.
  • Vei gestiona eficient solicitarile receptionate din partea partenerilor/clientilor internis si externi, pe toate canalele de comunicare agreate de companie – telefonic, mail, platforme interne de comunicare etc.
  • Vei asigura comunicarea cu celelalte departamente in vederea prelucrarii informatiilor primite de la acestea.
  • Vei opera date privind intrarile si iesirile din gestiune (receptiile) de materii prime si bonurile de consum in sistemul informatic de gestiune, la solicitarea managerului si ori de cate ori este necesar.
  • Vei intretine, completa si updata informatiile pe platformele interne.
Pentru inceput, iti oferim:
  • Venituri motivante incepand de la 2400 lei net + bonus variabil lunar in functie de indicatorii realizati
  • Tichete de masa in valoare de 20 ron /zi
  • Contract pe perioada nedeterminata
  • Asigurare medicala si de viata privata
  • Program de training si integrare personalizat
  • Posibilitatea de dezvoltare profesionala prin cursuri si training furnizate de cele mai competitive companii de consultanta si training
  • Un mediu de lucru placut, modern si dinamic, orientat spre dezvoltarea oamenilor
  • Oportunitati de avansare in cariera

Compania Barrier are o experienta in domeniul tamplariei termoizolante, punand bazele structurii actuale in urma cu 25 ani si incepand sa produca ferestre si usi din PVC, sub numele de Barrier.
Ferestrele Barrier sunt produse in fabrica din Bacau, cu ajutorul a peste 400 de angajati, fiind renumite atat in Romania, cat si in Europa.

Pentru informatii suplimentare accesați http://www.barrier.ro/

Publicat 29 sept. 2021 Expiră 29 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos