Operator prelucrare continut website

Sport Guru SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- sa aiba o atitudine pozitiva, sa fie deschis provocarilor si sa fie proactiv;
- sa fie familiarizat cu utilizarea calculatorului (Microsoft Office-mediu);
- sa se exprime corect in limba romana atat verbal, cat si in scris;
- sa fie altfel :);
- sa indrageasca sportul si eventual sa il practice (nu este obligatoriu, dar ar fi super sa faci sport cu noi);
- experienta de lucru cu platforme eCommerce nu este obligatorie, dar constituie un avantaj;
- suntem deschisi catre potentiali colegi care indeplinesc cat mai multe dintre cerintele noastre, dar sunt in cautarea unui program flexibil pentru a continua studiile;

Descrierea jobului

- postul nu necesita cunostinte de progamare sau editare foto
- introducerea/modificarea produselor pe site (caracteristici, preturi, imagini etc);
- mentinerea continutului site-ului intr-o forma cat mai completa si corecta

SportGuru.ro este cel mai mare retailer de articole sportive specializate din Romania, comercializand echipament apartinand unor branduri de renume in domeniu ca : Mizuno, Asics, Nike, Adidas, Garmin, Ghost, Everlast, Wilson, Cube, Adidas, Hoka, Spalding, Nordica, Head, Fischer, Suunto etc
Suntem prezenti atat online cat si offline prin cele cinci magazine din Bucuresti, Cluj si Brasov.

Publicat 27 ian. 2022 Reactualizat 24 feb. 2022 Expiră 26 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos