Publicat 10 Ian 2019 | Reactualizat 07 Feb 2019 | Expiră 10 Feb 2019

Operator Polivalent - MyAuchan Otopeni si Rosetti

13 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Dinamic, cu initiativa, orientare client;
- Experienta minima in domeniul comercial;
- Abilitati de comunicare;
- Perseverenta.

Descrierea jobului

-Scanarea si incasarea produselor;
-Aranjarea marfurilor pe rafturi;
-Verificarea corectitudinii preturilor;
-Verificarea valabilitatii produselor;
-Servirea clientilor.

Beneficii: tichete de masa, asigurare medicala, program de formare, posibilitatea de dezvoltare profesionala etc.

Locatie: Otopeni 1, Otopeni 2, Rosetti
Program: 8h cu 30 minute pauza (doua/trei ture)

Auchan Retail este unul dintre cele mai importante lanturi comerciale, locul 11 în lume, prezent în 17 tari, cu peste 3.700 magazine si aproape 350.000 de angajati.

Primul magazin din tara noastra a fost deschis la 7 noiembrie 2006, în cartierul Titan, iar în prezent Auchan România numără 33 de hipermarketuri, o retea de magazine MyAuchan si 10.000 de angajati.

Succesul nostru l-am realizat cu oameni ca tine: motivati, implicati, responsabili si ambitiosi.Daca iti doresti sa activezi intr-un mediu de lucru civilizat si colegial, cu numeroase posibilitati de implinire profesionala, trimite CV-ul direct pe acest site sau creaza-ti cont pe site-ul www.auchan.ro, sectiunea Cariera.

Expirat
Operator Polivalent - MyAuchan Otopeni si Rosetti  -  AUCHAN RETAIL ROMANIA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles