de ani Fără Frică...

Publicat 22 Oct 2019 | Reactualizat 19 Nov 2019 | Expiră 22 Nov 2019

Operator Plotter

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Disponibil pentru lucrul in doua schimburi
-Persoana atenta la detalii
-Persoana serioasa
-Cunostiinte minime Microsoft Excell
-Cunostiinte operare calculator
-Nu se cere experienta in domeniu

Descrierea jobului

Oferim:
-Salariu stabilit in urma interviului;
-Tichete de masa;
-Pentru cei din afara localitatii se deconteaza transportul

Va asteptam pentru informatii suplimentare la sediul nostru din Timisoara, Calea Buziasului, Nr. 18

Infiintata in anul 1993, firma Cottontex a ajuns in 2015 la un numar de peste o mie de angajati, avand puncte de lucru situate pe intreg teritoriul Romaniei.

Cottontex este unul dintre cei mai mari producatori de articole textile din tara, precum si cel mai important producator de echipamente pentru ciclism din Europa, alături de partenerii italieni de la Texmarket.

Expirat
Operator Plotter  -  Cottontex

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles