Publicat 22 Mai 2019 | Reactualizat 29 Mai 2019 | Expiră 21 Iun 2019

OPERATOR PENTRU FABRICAREA PIESELOR DIN MATERIAL COMPOZIT

1 post

Candidatul ideal

Saramob Design isi dezvolta departamentul de productie, in acest sens recruteaza personal tanar, dornic de a acumula experienta in domeniul tamplariei, in special a productiei de mobilier la comanda. Pentru a corespunde profilului cautat, candidatul la postul de tamplar trebuie sa indeplineasca criteriile urmatoare:

- Bun organizator, motivat, responsabil;
- Cu spirit practic si initiativa, dornic de a lucra in echipa;
- Stil de lucru organizat, ordonat;
- Promptitudine si seriozitate fata de client si angajator;

Descrierea jobului

Beneficii:
Diurne platite , cazare si masa asigurata;
Program : 8-16:30 ; Luni - Vineri ;

Responsabilitati :

- Pregatirea reperelor pentru asamblare/montaj;
- Montarea accesoriilor/sistemelor de feronerie;
- Verificarea functionalitatii diverselor sisteme montate;
- Asamblarea pieselor de mobilier inainte de livrare si respectarea standardelor de calitate ale companiei;
- Deplasarea la adresa de livrare si efectuarea tuturor operatiunilor de montaj;
- Pastrarea ordonata a punctului de lucru;
- Intretinerea utilajelor/sculelor cu care lucreaza;

Design și producție mobilier la comandă. Oferim consultanță de specialitate în găsirea celor mai bune soluții de amenajare a unui spațiu, fie că este vorba de o locuință, un spațiu comercial sau administrativ. Implementăm idei folosind o gamă variată de materiale fie că este vorba de HI-MACS, sticlă vopsită, sticlă șablată, inox, aluminiu, MDF vopsit, MDF acrilat, MDF înfoliat, MDF furniruit, lemn masiv, o gamă largă de PAL melaminat, piele și stofe pentru capitonat și tapisat. Mobilierul se realizează la comandă, în urma unui proiect bine stabilit, după dimensiunile, materialele, culorile și accesoriile alese împreună.

OPERATOR PENTRU FABRICAREA PIESELOR DIN MATERIAL COMPOZIT  -  Saramob Design