Publicat 05 Mar 2020 | Reactualizat 26 Mar 2020 | Expiră 04 Apr 2020

Operator pe masina / Lucrare cu lemn

2 posturi

Candidatul ideal

In momentul de fata cautam oameni care ar vrea sa se alature echipei, oameni care sunt pozitivi, care pot lucra in echipa si carora nu le este frica de munca fizica. Nu este obligatoriu sa aveti experienta in domeniu dar este intotdeauna un plus.
Noi ne privim angajatii ca si parteneri, modul in care ne imbracam, vorbim si ne purtam unul cu altul trebuie sa fie in acord cu conditiile companiei.

Daca credeti ca sunteti persoana potrivita si aveti cunostinte de baza in limba engleza, si de asemenea cautati o slujba pe o perioada mai lunga (minim 1-2 ani) sunteti binevenit sa ne contactati.

Descrierea jobului

Operator pe o masina de rindeluire Weinig. Verificarea calitatii a lemnului.

Suntem o companie de familie care in anul 1979 a inceput sa lucreze cu lemn masiv pentru decoratiuni interioare in Suedia.
De la inceput obiectivul nostru a fost ca atunci cand un client cumpara de la noi sa poata avea incredere ca primeste lemn de calitate, de aceea de mai bine de 40 de ani plecand de la cativa clienti am ajuns sa numaram sute de clienti care la fiecare comanda au incredere ca vor primi doar lemn de calitate.

Operator pe masina / Lucrare cu lemn  -  Nissabo AB

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles