Operator PC

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cautam ca viitorul coleg sa detina urmatoarele calitati profesionale:
- sa fie atent la detalii;
- sa detinta capacitatea de a prelucra informatiile, de a le interpreta si de a le valorifica;
- sa poata lucra individual, dar si in echipa;
- sa detina capacitatea de a prioritiza sarcinile;
- sa detina o buna capacitate de memorare a datelor si cifrelor;
- sa isi respecte colegii si persoanele cu care colaboreaza.

Cautam ca viitorul coleg sa detina urmatoarele cunostinte:
- cunostinte PC de utilizare MS Office;
- operare baze de date.

Descrierea jobului

- isi insuseste informatiile primite in urma trainigului si le aplica;
- verifica si introduce in calculator documentele primite;
- arhiveaza documentele primite;
- verifica conformitatea datelor introduse in calculator, cu datele din documentele/mediile primare;
salveaza periodic datele introduse;
- corecteaza erorile intalnite si le raporteaza supervizorului direct;
- introduce in calculator informatiile primite de la furnizorii de apa si caldura cat si de la clienti, in vederea prelucrarii datelor;
- informeaza furnizorii de caldura despre clientii noi;

Beneficii
Training la inceperea activitatii pentru a intelege cat mai bine domeniul de activitate
Workshop-uri anuale
Teambuilding anual
Contract perioada nedeterminata
Telefon de serviciu
Abonament medical privat
Tichete de masa
Program de lucru intre 08:00 si 16:30

S.C. Techem Energy Services S.R.L. Romania este filiala din Romania a companiei Techem Energy Services GmbH cu sediul central la Eschborn, Germania. Domeniul de activitate este reprezentat de serviciul de calcul si repartizare a consumului individual de energie si apa , serviciu sustinut prin urmatoarea gama de produse oferite de Techem in Romania:

Pentru mai multe informatii accesati: www.techem.ro

Techem Energy Services colecteaza date cu caracter personal pe care le poate prelucra in scopuri precum:
- sa evalueze competențele profesionale in timpul proceselor de recrutare si selectie pentru candidatii care au aplicat la job;
- sa identifice competentele profesionale care corespund cerintelor jobului;
- pentru inceperea procesului de angajare, atunci cand candidatii trec procesul de recrutare.
In cadrul proceselor operationale specifice, Techem Energy Services stocheaza datele cu caracter personal colectate pe servere ale grupului Techem plasate geografic in afara Romaniei.

Publicat 15 oct. 2021 Reactualizat 12 nov. 2021 Expiră 14 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos