Publicat 09 Ian 2019 | Expiră 09 Feb 2019

Operator PC

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Esti in cautarea unei noi oportunitati de cariera?

Noi, Austria Card Romania, suntem in cautarea unei colege cu functia de Operator Data Preparation, care sa se alature echipei noastre!

Avem nevoie de o persoana organizata si dinamica pentru a ne sustine in proiectele noastre indraznete si a face fata tuturor provocarilor, pentru a livra excelenta si a realiza mai mult decat realizam astazi.

Cerinte:
• Studii medii;
• Experienta minim 1 an pe un post de operator PC;
• Cunostinte de limba engleza (scris si vorbit - nivel mediu);
• Cunostinte MS Office;
• Responsabil, comunicativ, capacitate de lucru cu termene stricte, atentie la detalii, orientare catre client si calitatea proiectelor livrate;
• Disponibilitate pentru program in 2 schimburi: 06.00-14.00/14.00-22.00

Descrierea jobului

- Creaza comenzi de productie;
- Prelucreaza fisierele primite de la clienti in conformitate cu prevederile contractuale;
- Asigura calitatea si termenele de realizare/predare a sarcinilor/proiectelor;
- Verifica executia lucrarilor in conformitate cu cerintele clientilor si procedurile in vigoare

Descrierea companiei

Oferta noastra:

Un mediu de lucru interesant, oportunitatea de a lucra alaturi de profesionisti intr-un domeniu de activitate fascinant si aflat intr-o continua schimbare, sanse de dezvoltare si de a face parte din echipa noastra.
Pachet salarial atractiv, transportul angajatilor este asigurat de catre companie.

Eligibilitate:
Numai candidatii care intrunesc conditiile de mai sus vor fi contactati.

Expirat
Operator PC  -  Austria Card SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles