Publicat 06 Iun 2019 | Expiră 07 Iul 2019

OPERATOR PC-SIBIU

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii medii;
- experienta in utilizarea programelor informatice de gestiune constituie avantaj;
- abilitate in operarea programelor Microsoft (Word, Excel);
- capacitati de autooorganizare;
- spirit de echipa, orientare catre sarcini, rezistenta la stress;
- seriozitate, responsabilitate;
- dorinta de a invata;
- atitudine proactive

Descrierea jobului

- emite facturile pentru distribuţie in baza comenzilor;
- pregateste setul de documente necesare livrarilor;
- editeaza facturi;
- tine evidenta documentelor cu regim special cu care lucreaza;
- intocmeste chitantele aferente facturilor achitate la livrare;
- opereaza in gestiune.

WHITELAND IMPORT EXPORT este una dintre cele mai mari companii de vanzări si marketing, de produse alimentare din Romania, acoperind intregul teritoriu naţional. Garantăm pentru calitatea produselor distribuite, pentru care suntem unic distribuitor: Meggle, Podravka şi brandul propriu, Don Gustosso.

Pentru detalii privind activitatea şi partenerii companiei, precum şi pentru o viziune de ansamblu privind Grupul Whiteland, accesaţi pagina www.whiteland.ro.

Am activat portalul de comerţ online, http://e.whiteland.ro, pentru a da posibilitatea consumatorilor noştri de a comanda produsele dorite direct de la depozitele Whiteland, cu discounturi lunare de pană la 15-20%.

S.C. Whiteland Import Export S.R.L. colecteaza si proceseaza datele dvs. personale in conformitate cu prevederile Regulamentului General privind Protectia Datelor UE 2016/679 si legislatia nationala de implementare. Candidatii care vor fi chemati la interviu in vederea recrutarii, vor primi o Nota de informare care descrie politicile si practicile noastre referitoare la colectarea si prelucrarea datelor cu caracter personal ale dvs. si totodata mentioneaza si drepturile pe care le aveti.

Expirat
OPERATOR PC-SIBIU  -  SC WHITELAND IMPORT EXPORT SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles